קיימים חוגי טריקינג ביישובים הבאים:

תל אביב, ירושלים, בית שאן, כפר סבא, הוד השרון, פתח תקווה, ראש העין, רחובות, צפת ורעננה.

ניתן לגלול, למצוא את החוג המתאים וליצור קשר עם המדריך של אותו הסניף.

לפרטים נוספים שלחו הודעה לעמרי שחר, מנכ"ל טריקשראל. טלפון- 050-203-4626.

תל אביב:

אולם ספורט בית ספר גרץ, אדם הכהן

ימי ראשון
כיתות א'-ב': 17:00-17:45
כיתות ג'-ו': 17:45-19:00
בוגרים ונוער: 19:00-20:30

ימי רביעי
כיתות א'-ב': 17:45-18:30
כיתות ג'-ו': 18:30-19:30
בוגרים ונוער: 19:30-21:00

מדריך:
רן – 050-945-0501

 

אולם התעמלות בית ספר בלפור, רחוב בלפור 12 תל אביב

אולם התעמלות בית ספר בלפור, רחוב בלפור 12 תל אביב


א-ב ימי שני 16:30-17:30

ג-ו ימי שני ורביעי 17:30-18:30

נוער ובוגרים ימי ראשון ורביעי 18:30-19:30

מדריך:
רן – 050-945-0501

 

אולם התעמלות בית ספר בלפור, רחוב בלפור 12 תל אביב

ימי שני וחמישי

א-ב 16:30-17:30

ג-ו 17:30-18:30

נוער ובוגרים 18:30-19:30

מדריך: רותם – 054-594-9505

מנהל: רן – 050-945-0501

ירושלים:

מרכז קהילתי הר נוף, חיי טייב 42

ימי רביעי
כיתות ד'-ו' : 18:15-19:15
כיתות ז'-ח': 19:15-20:15
בוגרים ונוער א': 20:30-21:30
בוגרים ונוער ב': 21:30-22:30

מדריך:

יעקב שפיזדה- 054-973-8744

 

בית שאן:

מתנ"ס בית שאן

 

ימי שני ורביעי 

כיתות א'-ו' : 17:00-18:00

כיתות ז' ומעלה : 18:00-19:00

מתקדמים : 19:00-20:00

 

מדריך- הראל קורץ 058-6571341

כפר סבא:

בית ספר גולדה מאיר , רחוב השלום 11


ימי שני וחמישי
כיתות ג-ה : 17:30-18:30
כיתות ו-ח : 18:30-19:30
כיתות ט+ : 19:30-20:30

מדריך:
גיא- 058-7228899

אולם לאה גולדברג , רחוב ספיר 22 (שכונה הירוקה)

ימי שלישי
כיתות ו' ומעלה : 19:20-20:20
קבוצת בוגרים(18+) : 20:20-21:20

מדריך:
גיא- 058-7228899

הוד השרון:

רחוב סוקולוב 13 , אולם לוחמי מגן דוד

ימי ראשון ורביעי
כיתות ג'-ו' : 16:00-17:00
מתקדמים – 17:00-18:00
כיתות ב'-ג' : 18:00-19:00
קבוצת 18+ : 19:15-20:15

ימי שלישי
כיתות ב'-ג' : 16:00-17:00
כיתות ג'-ה' : 17:00:18:00
קבוצה נוספת – 18:00-19:00

מדריך:
גיא- 058-7228899

פתח תקווה- מבוזה:

רחוב דב לויתן 8

ימי ראשון ורביעי

כיתות ג'-ה': 17:30 – 18:30

נבחרות :  16:15 – 17:30

ו' ומעלה : 18:30 – 19:30 

יום רביעי

גן : 17:00 – 17:45

כיתות א' – ב' : 17:45 – 18:30

ימים ראשון ורביעי בהדרכת סגן אלוף ישראל, יוסף חביב.

קיימים מגוון אופציות למתחילים פעם/פעמיים בשבוע.

לפרטים חייגו למשרד מבוזה- 054-725-5322

מדריך:

אברהם- 054-998-7550

ראש העין:

אולם בית הספר אשכול , רחוב שבזי 157

ימי שני וחמישי

כיתות ג'-ה' : 15:45 -16:45

גנים : 16:45-17:30

כיתות א'-ב' : 17:30-18:30

כיתות ו' ומעלה : 18:30-19:30

נבחרת : 19:15-20:45

 

מדריך:

אברהם- 054-998-7550

רחובות:

אולם הספורט של מרכז שילר , בריכת שילר בWAZE

ימי שני וחמישי
17:00 – 16:15 כיתות א' עד ב'(ימי שני)

17:00 – 16:15 גילאי 4-5(ימי חמישי)

18:00 – 17:00 נבחרת צעירה

19:00 – 18:00 כיתות ג' עד ה'
20:00 – 19:00 נוער כיתות ו' ומעלה
21:15 – 20:00 נבחרת יצוגית

21:15 – 22:30 בוגרים (18+)

מדריך:
דור קופסקי דבס- 050-878-1410

 

אולם ספורט מתנ״ס חוויות חדשות ,
יובל נאמן 106 רחובות
ימי שישי
כיתות א-ב 12:45-13:30
כיתות ג-ה 13:30-14:15
כיתות ו׳+ 14:15-15:00
מדריך :
אסף-0507258702

 

צפת:

מתנס ארזים, צפת

ימי שני
כיתות א'-ב' : 16:30-17:15 
כיתות ג'-ה' : 17:15-18:15

מדריך:
דוד לנקרי- 050-691-3768

 

רעננה:

משה דיין 5, חטיבת ביניים "רימון"
יום שלישי
16:00 – 17:00 ד' ה'
17:00 – 17:45 ב' ג'
18:00 – 19:15 ו' – ח'
19:15 – 20:45 ט' ומעלה

מדריך:
נימי – 0505379195

 

מודיעין:

אולם ספורט בית ספר רמון

 

ימי שני וחמישי

כיתות ג-ד : 15:00 – 16:00

כיתות ה-ו : 16:00 – 17:00

כיתות א-ב : 17:00 – 17:45

ז' ומעלה : 17:45 – 18:45

מדריך: רועי צוק

054-302-1684