קיימים חוגי טריקינג ביישובים הבאים:

תל אביב, ירושלים, בית שאן, כפר סבא, הוד השרון, פתח תקווה, ראש העין, ורחובות.

ניתן לגלול , למצוא את החוג המתאים וליצור קשר עם המדריך של אותו הסניף.

לפרטים נוספים שלחו הודעה לעמרי שחר, מנכ"ל טריקשראל. טלפון- 050-203-4626.

תל אביב:

אולם ספורט בית ספר גרץ, אדם הכהן

ימי ראשון
כיתות א'-ב': 17:45-18:30
כיתות ג'-ו': 18:30-19:30
בוגרים ונוער: 19:30-21:00

ימי רביעי
כיתות א'-ב': 17:30-18:15
כיתות ג'-ו': 18:15-19:30
בוגרים ונוער: 19:30-21:00

מדריכים:
רן – 050-945-0501
אמיר – 050-901-3011

בית ספר אלחריזי
ימי ראשון ורביעי

כיתות א'-ב': 18:30-19:15
כיתות ג'-ו': 19:15-20:15
בוגרים: 20:15-21:00

מדריכים:

דניאל – 053-3606099
אושר – 052-7428388

ירושלים:

מרכז קהילתי הר נוף, חיי טייב 42

ימי רביעי
כיתות ד'-ו' : 18:15-19:15
כיתות ז'-ח': 19:15-20:15
בוגרים ונוער א': 20:30-21:30
בוגרים ונוער ב': 21:30-22:30

מדריך:

יעקב שפיזדה- 054-973-8744

מודיעין:

פרטים נוספים בהמשך…

 

בית שאן:

מתנ"ס בית שאן
 

ימי ראשון ושלישי

כיתות א'-י"ב: 17:00-21:00

מדריך- הראל קורץ

להרשמה- 04-6060550

כפר סבא:

בית ספר גולדה מאיר , רחוב השלום 11


ימי שני וחמישי

כיתות ג-ה : 17:30-18:30
כיתות ו-ח : 18:30-19:30
כיתות ט+ : 19:30-20:30

מדריך:
גיא- 058-7228899

אולם לאה גולדברג , רחוב ספיר 22 (שכונה הירוקה)

ימי שלישי
כיתות ו' ומעלה : 19:20-20:20
קבוצת בוגרים(18+) : 20:20-21:20

מדריך:
גיא- 058-7228899

הוד השרון:

רחוב סוקולוב 13 , אולם לוחמי מגן דוד

ימי ראשון ורביעי
כיתות ג'-ו' : 16:00-17:00
מתקדמים – 17:00-18:00
כיתות ב'-ג' : 18:00-19:00
קבוצת 18+ : 19:15-20:15

ימי שלישי
כיתות ב'-ג' : 16:00-17:00
כיתות ג'-ה' : 17:00:18:00
קבוצה נוספת – 18:00-19:00

מדריך:
גיא- 058-7228899

פתח תקווה- מבוזה:

רחוב דב לויתן 8


יום ראשון 

כיתות ג'-ה':

מתחילים 16:15 – 17:15

נבחרת צעירה  16:15 – 17:30

ו' ומעלה 17:30 – 18:30 

18:30 – 20:00 נבחרת ייצוגית.

יום שלישי 

מתחילים ג-ה 

מתחילים ו ומעלה

יום רביעי 

 נבחרת צעירה  16:15 – 17:30

ו ומעלה 17:30 – 18:30 

18:30 – 20:00 נבחרת ייצוגית.

ימים ראשון ורביעי בהדרכת אברהם לשנסקי.

 יום שלישי בהדרכת 

קיימים מגוון אופציות למתחילים פעם/פעמיים בשבוע.

לפרטים חייגו למשרד מבוזה- 054-725-5322

מדריך:

אברהם- 054-998-7550

ראש העין:

אולם בית הספר אשכול , רחוב שבזי 157

ימי שני וחמישי
ג-ד 16:00- 17:00
א-ב 17:00-18:00
ה-ו 18:00-19:00
ז ומעלה + מתקדמים 19:00-20:00

מדריך:

אברהם- 054-998-7550

רחובות:

אולם הספורט של מרכז שילר , בריכת שילר בWAZE

ימי שלישי ושישי
17:45 – 17:00 כיתות א' עד ב'
18:45 – 17:45 כיתות ג' עד ה'
19:45- 18:45 נוער כיתות ו' ומעלה
21:00 – 19:45 נבחרת

מדריך:
דור קופסקי דבס- 050-8781410